Poznejte zapomenutý Kyjev

Kyjev patří dle slov mnoha zkušených cestovatelů mezi nejkrásnější a nejzajímavější hlavní město v Evropě. I přesto je však velmi málo navštěvované, a málokterého turistu napadne zavítat právě do této ukrajinské metropole. Jak je to možné? Spousta lidí si myslí, že na Ukrajině stále není klid, že tato země je chudá a nemá prakticky co nabídnout. To je však opravdu velký omyl

chrám v kyjevě

Kyjev je město, které si zamilujete z mnoha důvodů. Nádherná architektura, překrásné rozlehlé parky, spousta dominujících křesťanských chrámů, výborná ukrajinská kuchyně – na toto vše se můžete těšit při návštěvě této metropole. Nemluvě o blízkosti Černobylu, kam se spousta lidí vydává na jednodenní, zcela nezapomenutelný výlet. Dalším obrovským benefitem této destinace je právě fakt, že se zde nepotkáte s masy turistů, díky čemuž si místní atmosféru užijete o to více. Nesmíme zapomenout ani na velmi nízké ceny, jak za služby, tak za jídlo, ale i za ubytování. Jedná se zkrátka o perfektní destinaci nejenom na prodloužený víkend.

Dvě letiště v blízkosti města

Pokud se rozhodnete vyrazit do Kyjeva, určitě se začnete zajímat o to, jak sehnat letenky do Kyjeva, kolik stojí a tak podobně. Nejprve si ujasněme, že v blízkosti této metropole se nacházejí dvě letiště – Boryspil a Zhuliany. Zhuliany se nachází v blízkosti centra města, Boryspil podstatně dál, avšak i odsud se dostanete za pár desítek minut pohodlně přímo do centra města. Záleží tedy hlavně na letecké společnosti, se kterou budete cestovat.

pripjat 1970

Nízká cena vás mile překvapí

Do Kyjeva se dostanete z Prahy, Vídně, Bratislavy i mnoha polských letišť, záleží tedy jen a jen na vás. Jak najít ty nejvýhodnější letenky? Využijte možnosti praktického vyhledávače, který vám je schopen během krátké chviličky odkrýt všechny možné akční nabídky, ze kterých budete moci během pár minut vybrat tu nejlepší nabídku přímo pro vás.