Mercedes Benz fashion week Prague.

Nejvýznamnějšími městy módy jsou Londýn, Milano, Paříž a New York, to ví snad i ti, kteří se o módu vůbec nezajímají. Nicméně móda je fenomén natolik významný a masový, že módní svět se netočí pouze v těchto významných městech.
přehlídka šatů
Módní veletrhy probíhají napříč městy, státy, ba i kontinenty. Nejvýznamnější jsou Mercedes Benz fashion weeky, které se kromě výše zmíněných měst Londýna, Milána, Paříže a New Yorku konají v zemích celého světa. Do série významných Mercedes Benz fashion weeků patří mimo jiné také Praha. Tato akce má asi jako jediná v České republice mezinárodní přesah. Jedná se samozřejmě o mimořádnou událost, na kterou dychtivě čeká obrovský tým lidí.
modelky v šatech 

Módní průmysl

Vždyť módní průmysl dává práci nejen překrásným modelkám, ale také manažerům, obchodníkům, módním návrhářům, stylistům, kadeřníkům, grafikům a v neposlední řadě také novinářům, pro které je to velmi vítané téma. Jedná se nepochybně o oblast multioborovou, která je důležitá nejen pro odborníky stávající, ale také pro ty budoucí. Jistě není překvapivé, že na těchto akcích získávají prostor mladí studenti, kteří se v budoucnosti hodlají zabývat módní tvorbou.
Zrovna nedávno Mercedes Benz fashion week Praha proběhl za zájmu odborné i široké veřejnosti.
Akce probíhá vždy na několika místech Prahy. Mnoho přehlídky jsou volně přístupné pro každého. Některé přehlídky jsou však určeny výhradně pro uzavřený okruh. Proč? Jedná se o odborníky, kteří si na těchto akcích domlouvají významné kontrakty.
přehlídka u konce
Samozřejmě s velkou nedočkavostí očekávají tuto významnou akci české celebrity, které se chtějí pokochat, ale samozřejmě také inspirovat.
Mrzí Vás, že Vás akce minula? Nic si z toho nedělejte. Můžete si prohlídnout webové stránky akce a v neposlední řadě sledujte tyto stránky pravidelně, abyste věděli, kdy se bude akce konat příští rok, kdy si ji už určitě nenecháte ujít.

Posted in Nezařazené