Zelený korektor je nejen dokonalým pomocníkem

Krásná a dokonalá pleť je přáním a touhou každé ženy, u mladých děvčat to platí dvojnásob, neboť bojují s typickými příznaky a problémy mladistvé pleti. A nejen ony! Však už kdysi samotná Audrey Hepburn si zakládala na perfektně dokonalé pleti. Avšak nikdy se nepostavila před kamery bez dokonalého make-upu. I její pleť disponovala jistými nedokonalostmi, které úspěšně zakryla produktem, jenž nese název korektor. Bez tohoto  kosmetického produktu se neobejde ani taková Julia Roberts, která je považována za vzor dokonalé krásy.
palety korektorů
 
Proč a kdy použít zelený korektor?
 
Zelený korektor je zkrátka dokonalým kouzelníkem, který by neměl chybět v kosmetické výbavě nejen mladých dam a slečen, které trpí aknózní pletí. Tento kosmetický produkt je ideální i pro ty, které se potýkají rovněž načervenalými místy na pleti. Zelený korektor je efektivním kosmetickým produktem pro neutralizaci červených i zarudlých míst a pupínků na pleti. Zelený korektor je neocenitelným pomocníkem rovněž, pokud se potýkáte ne příliš atraktivně působícími nafialovělými kruhy pod očima či popraskanými žilkami v obličeji. Jedná se o produkt, který si dokonale poradí i s akné, neboť v sobě ukrývá léčivou vysušující látku, která má blahodárné účinky.
 pupínky na obličeji
Pozitivní účinky korektoru aneb proč se jedná o produkt „must have“
 
·        okamžitá účinnost,
·        dokonale krycí schopnost,
·        působí antibakteriálně,
·        obsahuje léčivou složku,
·        neutralizace červené barvy a míst na pleti,
·        efektivní zakrytí pigmentových skvrn,
·        podporuje hojení akné,
·        působí preventivně před UV zářením,
·        zklidní zarudlá místa,
·        redukce mazu i nepříjemného lesku pleti.
 
Typy zeleného korektoru aneb který?
 
Na výběr máte buď tuhý nebo tekutý korektor. Záleží na individualitě, co komu více vyhovuje v rámci aplikace. Jelikož zelený korektor je používán především na problematickou a aknózní pleť, je třeba v případě tuhého korektoru při aplikaci použít raději tampon či vatovou tyčinku. Z hygienického hlediska v rámci čisté pleti není ideální nanášení korektoru na pleť prsty.

Posted in Nezařazené