Milujete čerstvý vzduch? Pobyt jako v přírodě?

Pak jistě nebudete váhat nad koupí klimatizace Praha. Značky jako HAIER a HISENSE u nás nejsou výjimkou. Specializujeme se na všechny služby, které se tohoto oboru mohou týkat.

Zajišťujeme:

odborné poradenství – již při prvotním plánování se na nás můžete obrátit s jakýmikoliv dotazy. Všechno velice rádi a ochotně vysvětlíme, poradíme s vhodnou a výhodnou koupí či s čímkoliv ostatním, co by vás ohledně těchto přístrojů mohlo zajímat.
zajišťujeme prodej těch nejlepších značek – dbáme na kvalitu a také spokojenost našich zákazníků, proto si můžete vybírat různé druhy těchto přístrojů, které máme k dispozici.
samozřejmostí je prvotní montáž – přijedeme vám naše zařízení namontovat až k vám domů. Bez zbytečných starostí tak budete mít svou vlastní klimatizaci u vás doma. Nejsou výjimkou ani kanceláře či jakékoliv jiné prostory.
– opravy – provádíme kvalitní pravidelnou údržbu. Můžete se spolehnout, že vám vyměníme potřebné prvky, když bude potřeba. Nezbytná je pravidelná oprava z toho důvodu, aby vám správným způsobem fungoval celý přístroj.
havarijní servis – můžete se na nás spolehnout. Kdykoliv zavoláte, tak my přijedeme.

Co všechno klasická klimatizace umí?

1. Udržuje stabilní a příjemnou teplotu – tu si sami navolíte. Konstantní teplota se jinak udržuje velice těžko. Při topení v kotli máte v domácnostech buďto horko, nebo zase velkou zimu. S těmito problémy a mnohými dalšími vám právě pomůže toto skromné zařízení.
2. Můžete si volně nastavovat teplotu – přidávat si či ubírat stupně podle vaší potřeby. Nastavíte si svou teplotu v domově, jaká je pro vás nejpříjemnější.
3. Vyměňuje vzduch – nemusíte se bát, že byste dýchali jedno a totéž neustále dokola.
4. Čistí v místnosti prostředí – udržuje stabilní prostředí vaší domácnosti díky čistícím prvkům.
5. Zbaví vás prachu, pylu, bakterií – odstraňuje tyto velice nežádoucí jevy.
6. Nemusíte větrat – toto zařízení přivádí čerstvý vzduch z venkovních prostor do vašich vnitřních místností.