11 tipů pro hezčí bydlení, které jsou okamžitě účinné

Další ubrus

V závislosti na barvě látky – bílá, tmavě šedá nebo zářivě zbarvená – místnost se zdá být jasnější, noblesnější nebo šťastnější v každém okamžiku. Další výhoda: vzhledem k tomu, že nepotřebujete více než jen kus látky, můžete tímto způsobem experimentovat s nádherným vzhledem.

obrázky na šňůrce

Pěkné doplňky do kuchyně

Tip z populární série „malé úsilí, velký dopad“. Prostě vyhoďte vše z kuchyně, což nevypadá dobře. Umístěte čisticí prostředek do krásné láhve s pumpičkou, vyměňte houbu za klasický mycí kartáč, a dokonce i utěrky jsou k dispozici v krásných materiálech a barvách.

tři plechovky

Nový povlak na pohovku

Vaše pohovka se vám již okoukala? To lze snadno opravit. Na různé druhy pohovek lze koupit vysoce kvalitní kryty v neobvyklých barvách a originálních vzorech.

 

Vymalovat jen jednu zeď

Malovat celou místnost? Docela drahé. Jediná zeď však může být opatřena novou barvou bez přílišného úsilí a téměř určitě vytvoří zcela nový prostorový dojem. Jednoduše vyjměte nábytek a přikryjte fólií, okraje zakryjte maskovací páskou a hurá na to.

 

Víc zeleně, prosím

Pokojové rostliny? Pokud se nechcete o rostliny starat, rychle mávnete rukou. Je to škoda, protože zelené akcenty dávají každé místnosti nový kop. Každý, kdo bojuje se zahradnictvím, může vyzkoušet sukulenty: potřebují málo vody, malou péči a pořád vypadají skvěle.

 

Vytvořte atmosféru pomocí obrazů na zdi

Nic nepřináší tolik osobnosti do života jako obrazová zeď, ať už v obývacím pokoji, v jídelně nebo dokonce v koupelně. Vypadá nejlépe, pokud mají obrázky různé velikosti, ale jsou drženy pohromadě jednotným stylem a typem rámu.

nepořádek doma

Čerstvý vzhled s novými polštáři

Nové polštáře udělají každé pohovce a křeslu dobře. Díky výrazným barvám nebo grafickým vzorům lze optický vylepšit obývací pokoj, aniž byste se museli zavázat k dlouhodobému rozhodnutí.

 

Pytlíky pryč! Ted nastupují plechovky

Je to rychlé: Každý, kdo zakáže v kuchyni všechny sáčky s obilovinami, balíčky s nudlemi a sklenice s kořením a změní obsah na krásné plechovky, bude odměněn nádherně klidným, stylovým vzhledem.

 

Tapeta na malou plochu

S neobvyklou tapetou, ať už s grafickým vzorem, originálním motivem nebo jasnou barvou, lze prostorový dojem změnit bez nadměrného úsilí. Často stačí jen pár metrů tapety v hale nebo v prostoru za prádelníkem. V každém případě: efekt je úžasný, námaha malá.

 

Méně knih, více prostoru pro krásné věci

Knihy mají vzácný dar sebe-propagace. Přinejmenším to vypadá, když se díváte na polici v mnoha apartmánech. To nesmírně potlačuje atmosféru v místnosti, knihy, které člověk nikdy nečte, by měl schovat, odměnou je ukrytý regál, který nabízí více prostoru pro krásné věci, jako jsou vázy, obrazy nebo jiné dekorační kusy.

 

Nová barva pro starý nábytek

Jednoduchý dřevěný nábytek, jako jsou židle, postranní stoly nebo stoličky, se kterými není moc práce, se mohou proměnit ve skvělé designové kusy se správným lakem.

 


Posted in Nezařazené