Všichni potřebujeme něhu

Především ženy jsou stresem ohroženy v poslední době nejvíc, stihnout práci, uvařit, uklidit, udělat s dětmi úkoly, a to vše dokola každý den, to není jistě žádný med. Kdy mají mít chvilku pro sebe? Není potom divu, že spousta žen trpí depresemi a jinými psychickými poruchami.
U mužů to zase může být z důvodu, že jsou hlavní „živitelé“ rodiny, takže někteří musí trávit v práci spoustu hodin, i přesčasových, takže psychické poruchy se nevyhýbají ani mužům.
masáž od terapeuta
Přitom se stačí trochu zamyslet, a než vyhledáte psychoterapeuta nebo přímo psychiatra, stačí zapátrat na internetu, kde se dozvíte, že mezi novinky patří také terapie něhou.
Jistě si říkáte, že manžel nebo přítel Vás vždy přece pohladí, ale terapie něhou je něco úplně jiného. Ano doteky jsou při ní také, ale také něco navíc. Terapii něhou provádí speciálně proškolené terapeutky nebo terapeuti, a nejen, že Vás při ní budou hladit bříšky prstů, také se někteří z nich budou snažit proniknout do Vašeho nitra a zjistit, jaký problém Vás nejvíc trápí.
Terapii něhou si nepleťte s doteky Vašeho protějšku, ty většinou vedou k milostnému aktu, ale zkušení terapeuti Vám poskytnou něhu, jakou jste dostávali jako děti, i díky tomu je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.
Může Vám pomoci se spoustou psychických problémů, ke kterým dlouhodobý stres vede, pokud budete žít v dlouhodobém stresu, můžete si vypěstovat „opravdové“ deprese, úzkostné poruchy, syndrom vyhoření apod., a to jistě nikdo z nás nechce, každý z nás musí chodit do práce, vařit atd., ale ne přitom být nevrlí na své děti, na partnera, vlastně mnohdy ani nevíme proč, a to je jednoduché, je to jednoduše stresem.
terapeut při masáži
Pokud na sobě pozorujete některé příznaky, nechte doma vaření vařením, pro jednou bude stačit k večeři i pečivo s pomazánkou a udělejte si čas na terapii něhou. Časy této terapie jsou od 20 do 60 minut, při dlouhodobém stresu si určitě dopřejte celou hodinu, vyjde Vás zhruba na 600 až 700 korun, není to mnoho, a taková investice určitě stojí za to, že absolutně vypnete, možná i na chvíli usnete, ale neskutečně si odpočinete a dočkáte se něhy, kterou potřebuje každý z nás.

Posted in Nezařazené