Údržba bazénové vody nebyla nikdy jednodušší

Jistě každý z Vás si velmi dobře uvědomuje, že s pořízením bazénu je potřeba si také pořídit kvalitní a spolehlivou bazénovou chemii, abyste se o bazénové zařízení a vodu v něm obsaženou mohli kvalitně postarat. Je důležité pečovat o bazénovou vodu a udržovat ji ve vysoké kvalitě a čistotě, aby se v ní nemnožily bakterie, řasy a nejrůznější povlaky, aby bazénová voda byla vhodná ke koupání a nezpůsobovala zdravotní problémy plavcům.

Proto je také důležité používat všechny potřebné přípravky k úpravě bazénové vody a pravidelně provádět kontrolu její kvality za pomocí testeru. Jakmile při kontrole zjistíte nedostatek dezinfekčního prostředku v bazénové vodě, je vhodné okamžitě použít přípravek chlor šok, který ihned po použití dodá vodě dostatek dezinfekčního prostředku, aby byla zase dobře ošetřena a byla zase čistá a průzračná.
Přípravek chlor šok také působí částečně jako algicid a je tedy možné jej použít nejen při zjištění nedostatku dezinfekce díky kontrole testerem, ale i v případě že už ve vodě uvidíte menší množství řas nebo podobného znečištění. I v tomto případě je tento přípravek velmi účinný a pomůže Vám. Jelikož jde o koncentrovaný organicky vázaný aktivní chlor, spolehlivě a opravdu velmi rychle navýší koncentraci dezinfekčního prostředku.

V naší široké nabídce najdete přípravek chlor šok v granulované formě v různě velkých baleních ve vysoké kvalitě od známého a zkušeného výrobce za velmi výhodných cenových podmínek. Kromě tohoto přípravku u nás samozřejmě naleznete i další přípravky bazénové chemie, které jsou potřeba k udržení kvality vody v bazénu a k péči o celé bazénové zařízení, což znamená, že u nás pořídíte i testery potřebné ke kontrole, přípravky k úpravě PH a mnoho dalších. Také je naše nabídka plná příslušenství ke všem typům bazénů.