Svatební šaty a jejich nelehký výběr

Některé ženy mají svůj svatební den vymyšlený už od dětství. Přesně vědí, jaké místo svatby zvolí, jakou květinovou výzdobu, příchuť dortu či koho přesně pozvou. Všechny tyto detaily by vám vyjmenovaly nazpaměť.
Takové ženy mají rozhodování určitě o něco jednodušší. Když vás ale požádání o ruku zastihlo nepřipravené a předsvatební kolotoč odstartoval moc rychle, některým z nás to může způsobit spíš starosti nežli radosti. Proto přinášíme tipy, díky kterým vám usnadníme jedno z nejtěžších rozhodnutí – totiž jaký svatební oděv na ten velký osudový den zvolit.
novomanželský pár
Předsvatební plánovač pomůže
Na trhu je k dostání spousta příruček pro páry plánující svůj velký den. Dostanete s nimi i detailní popis všech věcí, které je potřeba zařídit. Při nákupu šatů byste jinak mohla zapomenout na závoj, podvazek, vlasové doplňky, šperky či hodící se obuv. Kupte si nějaký takový plánovač a ušetříte si nejedno nepříjemné překvapení, že jste zapomněli na něco, bez čeho to nepůjde. Některé plánovače obsahují i časový harmonogram, který vám pomůže si záležitosti uspořádat a začít pěkně popořádku. Svatební šaty budou na jedné z předních příček – mohou se šít klidně několik měsíců.
Mějte téma a styl svatby
Bude-li váš svatební den nějak tematicky zaměřený, všechny detaily se vám budou vybírat mnohem snáze. Vaše svatba může být ve stylu vesnickém, extravagantním, starobylém,… V tomto stylu zvolíte pozvánky, své šaty i oblek ženicha, výzdobu, dort a všechny maličkosti. Vše bude díky tomu vypadat promyšlené a uspořádané.
šaty pro nevěsty
Zeptejte se na názor nastávajícího manžela
Ač by vás váš vyvolený neměl před obřadem ve svatebních šatech vidět, měli byste se zajímat, jaké by se mu líbili. Prozkoumejte společně internet a zjistěte, který typ by se mu mohl zamlouvat. S velkým výstřihem, s vlečkou či krajkami, nebo spíš decentnější a jednodušší? Zeptejte se ho, přece jen je třeba, abyste se v ten velký den líbila hlavně jemu. Jakmile budou šaty vybrané, můžete začít hledat hodící se pánský oblek.

Posted in Nezařazené