Sáčky s klopou jistě oceníte

Až budete zase balit svou zásilku, tak pamatujte především na to, co by se s ní všechno mohlo cestou stát. A přihodit se toho může nemálo. Jistě to znáte i z vlastní zkušenosti, neboť to, že si člověk něco objedná na internetu a následně to k němu domů dorazí v zuboženém stavu, se stává nezřídka. A i když je možné nekvalitní, respektive poškozené zboží reklamovat, tak pro zákazníka i prodejce to znamená zbytečné náklady a ztrátu času.

sáček

Přitom takovým nepříjemnostem by se dalo snadno předejít – jednoduše tím, že by byla zásilka kvalitně zabalena. Ovšem kvalitní balení zdaleka neznamená, že je nutné balíček opatřit mnoha různými vrstvami obalových materiálů, ani to, že vás to musí stát spoustu úsilí a času. Jde jen o to, zvolit takové balení, které bude dostatečně odolné, především vůči vodě, na kterou může balíček cestou snadno narazit.

Navíc, praktické, kvalitní a rychlé balení má společného jmenovatele v podobě plastových obálek. Zvolit si můžete jak poštovní igelitové obálky, které jsou ideální volbou jako konečný obal pro odesílání různého zboží, tak plastové sáčky s klopou, které využijete k balení jednotlivých kousků zboží, jež následně naskládáte do společné papírové krabice k odeslání.

Tyto dvě varianty balení se liší především v tom, že plastové sáčky s lepicí lištou jsou průhledné, a proto je na první pohled jasné, co je v nich zabaleno. To se vám ovšem může hodit třeba při odesílání tiskovin anebo k balení jednotlivých kousků textilu, které budete mít připraveny ve skladu k odeslání zákazníkům – stačí je vhodit do krabice a poslat na konkrétní adresu.

sáčky s klopou

Především větší prodejci, kteří odesílají mnoho položek denně, ocení, že balení do sáčků s klopou je tak snadné. Stačí vložit zboží do polypropylenového sáčku a zalepit lištu, to je celé, a nezabere vám to více než pár sekund. Takové balení dobře drží a lišta může být znovu rozlepena a zalepena, aniž by to snížilo její přilnavost. Navíc si sáčky můžete objednat v libovolných rozměrech i počtech kusů v balení.