Říká vám něco enigma escape

Právě tato hra, která se odehrává v reálném čase na reálném místě, dokáže za 60 minut čistého času prověřit vaše schopnosti a osobnost.

Zadání je zcela jasné
· Do šedesáti minut se musíte dostat ze zamčené místnosti.
· K tomu vám dopomůže kámen mudrců, který musíte bezpodmínečně získat.
· Budete muset rozluštit řadu hádanek, úkolů, kódů a nalézt klíče, které vám pak odemknou.
· Nesmíte se nechat svést z cesty, takže si dávejte dobrý pozor na našeptávače.
· Odpočítávání začne vstupem do uzamčené místnosti https://www.enigmaescape.cz/.

zábava teenagerů

Tento fenomén k nám přiletěl až z dalekého Japonska a to před necelými dvěma lety. Tato hra se šíří z Asie dále do celého světa a je zajímá zejména tím, že je převedená do reálného prostředí.Například se můžete ocitnout přímo v našem hlavním městě, kde se dozvíte, kam se podívat. Klasické památky ale zůstávají daleko za zády jiných zajímavých a netradičních míst. Vůbec nejde o ledabyle poskládané úkoly. Možná vás překvapí, že na mnohých z nich spolupracují tvůrci s psychology, tak aby vám výsledek ukázal, zda jste schopní týmové spolupráce, dokážete logicky myslet nebo improvizovat.

sportovní dobrodružství

Tato úniková hra se neodehrává ale jenom v Praze, ale můžete díky ní navštívit zajímavá místa v Brně, Olomouci nebo třeba Ostravě. Například v Brně máte hned několik možností hry. Buď se musíte dostat z vědecké laboratoře, kde vypadl elektrický proud nebo pokořit temné vězení. V Olomouci je zase celá hra inspirovaná skutečnými historickými událostmi z období 18. století. Jde především o vojenskou tematiku. V Ostravě se můžete stát třeba zlodějem anebo novinářem.

hra a zábava

Vraťte se zpět do dětství a začněte si znovu hrát. Tady si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Žádná obrazovka počítače, ale tvrdá realita, která prověří, na co jste v životě stavění. Tak jenom do toho! Odhoďte zábrany a veškeré obavy a podnikněte dobrodružnou cestu třeba se svými kamarády.

V každém případě vás to donutí správně reagovat v krizi a soustředit se na řešení aktuálního problému. Koncentrujte se a zapomeňte na to, co bylo venku, teď jste tady a teď.

Posted in Nezařazené