Relaxační nebo ozdravný pobyt pro každého

Na trhu najdete široké množství nabídek kratších či delších wellness pobytů, kde si vy i vaši blízcí určitě odpočinou a načerpají síly do dalších činností, které jsou neoddělitelnou součástí běžného života.
 relaxační masáž

Lázně a wellness hotely

I lázně v současné době nabízejí příjemné relaxační pobyty. Většina wellness i lázeňských hotelů nabízí různé kombinace procedur tak, aby vyhověly co nejširšímu spektru klientů a hostů. Některé balíčky jsou zaměřené jen na relaxaci a odpočinek, jiné nabízí procedury zaměřené na formování postavy, na uvolnění svalů nebo i na zkvalitnění stravovacích návyků.
relaxační pobyt

A z čeho můžete vybírat?

Jen pro představu shrneme to nejoblíbenější, co klienti od relaxačních a wellness pobytů očekávají:
·         koupele, zábaly, masáže, rehabilitace, kosmetika, manikura, pedikura, sauna, solarium, posilovna.

Balíčky, které na trhu můžete v současné době najít, jsou zaměřené například na pobyty pro ženy, pro seniory, antistresový pobyt, romantické pobyty pro dva, konopné, čokoládové, chmelové, levandulové nebo slatinné pobyty. Nabídka trhu je opravdu široká a každý si jistě najde právě to, kde se bude cítit fain.

Kromě již zmíněných procedur mají pro vás lázně a hotely samozřejmě připravené vhodné stravování (se snídaní, polopenze nebo plná penze), ale také příjemné, útulné pokoje s kompletním vybavením včetně sociálního zařízení a wifi připojení zdarma. Navíc nabízí samozřejmě další možnosti aktivit, které zcela jistě využijete.
Ve většině případů máte k dispozici volné využití vnitřních bazénů, půjčovnu sportovních potřeb, posilovnu, tenisové kurty atd.

Věříme, že pokud se s chutí pustíte do hledání toho nejlepšího wellness nebo lázeňského balíčku tak, aby ten, komu se chystáte vánoční překvapení připravit, byl nadšen, jistě budete brzy úspěšní.
 
 
 

5/5 - (1 vote)
Posted in Nezařazené