Proteinová dieta boří veškeré mýty o hubnutí

borůvky, jogurt, prostřeno na snídani

Zdá se vám, že žádná dieta není dostatečně účinná? Musíte se při každém hubnutí lopotit hodiny v posilovně, trpíte hladověním a k ničemu to nevede? Po skončení diety se jednou dobře najíte a všechny tuky se vám navrátí formou jo-jo efektu? Takové diety nejsou zřejmě moc účinné a často nám nepomohou ani doplňky stravy. Zkuste změnu! Čeká vás nová metoda, která je účinná. Ptáte se, čím je zrovna tato výjimečná? Je založená na speciálním jídelníčku. Systém tuků a snížení jejich hmotnosti zkoumají přední odborníci světa, protože obezita je tématem celosvětovým. Nejenom, že jde o téma, ono je to v některých částech zeměkoule poměrně vážný problém, protože v horších případech ohrožuje lidi na jejich zdraví. Kvůli obezitě trpí mnoho lidí po celém světě. I z těchto důvodu se na to zaměřují dokonce i lidé z Harvardské Univerzity. Konkrétně jeden profesor, George Blackburn, popsal novou metodu, kdy se snižují a spalují tuky, ale neohrožuje to svalovou hmotu. Toto spalování vzniká na základě ketózy. To je přirozený proces v těle, navozený tím, že jíte více pokrmů, které mají vysoký obsah bílkovin a také proteinů. Ty jsou potřebné ke svalové hmotě, takže se svaly neztrácejí, což je velké plus, protože svalstvo je daleko těžší než tuky a ve většině neúspěšných diet právě svaly shazujete jako první. V tomto případě to však nehrozí.

váza, pomeranče

Tato metoda je známá pod více názvy:
Kvůli navozenému stavu ketóze, se jí také říká ketogenní, ketodieta, ketonová nebo také bílkovinná či právě proteinová. Brzy přináší skvělé výsledky v hubnutí! Shodit můžete tolik, kolik sami budete chtít, není to ničím omezené. Jenom se připravte na speciální jídelníček!

Tukové zásoby mizí, úsměv na tváři se objevuje

Díky této metodě je v dnešním světě hned veseleji. Má znatelné výsledky, protože je vytvořena na základě účinného procesu, který se opravdu přirozeně v těle děje, jenom tomu musíme trochu pomoci. Vytvořena s odborníky v lékařství. Nechcete také konečně jíst zdravě? Udělat něco se svým životem? Pak se nebojte vyzkoušet tuto jednoduchou pomoc v hubnutí https://www.prodietix.cz.

brokolice