Přijedou, vyluxují, vyčistí, navoní …

A bum bác a hořčice sklouzne z prkénka anebo zakopnete o stolek a rázem máte po náladě. Vše se totiž pěkně rozplácne po vašem – jak jinak, než novém koberci a vy jen vidíte, jak se červené víno pěkně vsakuje pomaličku do vaší nádhery a mapa se postupně rozlézá do všech světových stran. Nejraději byste se neviděli a ani nemáte komu vynadat, jen sami sobě a to není jaksi ono.

skvrny dvě

Ale nehřešte. Prostě se to někdy stane. Můžeme být opatrní jak chceme, ale občas nejsme myšlenkami na zemi, poletujeme v oblacích nebo myslíme na spoustu věcí, které musíme zařídit. A zde nás opouští naše pozornost a rázem je průšvih.

Jenže, od toho tu jsou odborníci na čištění koberců postup čištění https://www.wismont-cisteni.cz/cisteni-kobercu/. Takže se nemusíte strachovat, že s myšlenkou na skvrnu na koberci budete usínat a ráno vstávat.

Úplně jednoduše zavolejte odborníky na slovo vzaté, kteří po domluvě s vámi přijedou, obhlédnou situaci, zaměří se na problém a začnou jednat. Postup čištění je stejný jako když si je zavoláte i na běžnou očistu. Vždy nejprve zkontrolují situaci, prohlédnou čištěné prostory a také vám pomohou odsunout nebo odnést nábytek, pokud by překážel v čištění. Nemá smysl čistit koberec jen tam, kde je vidět, ale musí se odsunout i například sedačka a krytina bude připravena k čištění v celém kuse.

Postup čištění vám firma navrhne a zkonzultuje ho s vámi. Samozřejmě, že před samotnou akci zkontrolují materiál – z jakého je koberec vyroben, původ a styl znečištění a pak zvolí ten nejefektivnější způsob očisty.

Disponují hloubkovým vysáváním s profesionálním dvoumotorovým vysavačem s klepačem, který dokonale odstraní prach, nečistoty, vlasy i chloupky od domácích mazlíčků.

kočka koberec

Poté nasadí extrakční čištění spolu s dezodorací, impregnací apod. zde přichází jejich chvíle – začínají odstraňovat skvrny.

A vy se můžete opět začít radovat z úplně nového a vyčištěného koberce!

3/5 - (1 vote)