Potřebujete detoxikaci organismu? Jednou za čas by si ji měl dopřát každý z nás!

Cítíte, že vaše tělo potřebuje změnu, jste unavení a nebo často nemocní? Možná, že je na čase pro nějaký celkový detox organismu. Víte, jak se pročistit?

Potřebujete detoxikaci organismu? Jednou za čas by si ji měl dopřát každý z nás!

Lidský organismus potřebuje péči, pokud se o sebe dostatečně nestaráme, dřív nebo později, to začneme pociťovat. Možná jste stále unavení, nic vás nebaví, pořád vás něco bolí nebo máte potíže se zažíváním. Pokud se k tomu přidají časté nemoci, je to jasný signál vašeho organismu, že je něco špatně. V tomto případě, že zapotřebí okamžitě jednat. Celková očista organismu vám pomůže. Zase se vám vrátí chuť do života a přestanete být často nemocí, díky detoxu si totiž výrazně posílíte imunitu. Jak na to?

pexels-photo-2377166

Co všechno přinese očista organismu?

Celková očista je pro organismus nesmírně důležitá, občas to pocítíme všichni, pokud se o sebe chcete postarat, určitě začněte s celkovou očistou. Díky očistě organismu dosáhnete velkých věcí, tělo se zbaví všech nahromaděných škodlivin, posílí se vaše imunita a také vnitřní orgány budou mít radost. Vždyť ty sice nevidíme, ale trpí hodně, zvláště tím, jak se stravujeme nebo i tím, že se často stresujeme. Jako obrovský bonus pak můžete brát ztrátu tělesné hmotnosti, během očisty totiž nepochybně také viditelně zhubnete.

pexels-photo-6707179

Co je Neera detox

Pokud jste nikdy očistou neprocházeli, možná úplně nevíte, jak začít, co jíst nebo nejíst, co pít či nepít. V podstatě základem každé očisty je vydržet několik dní bez tuhé potravy. Znamená to tedy, že byste měli vynechat běžná jídla a místo toho jen pít. Jenže, jak dodat těl energii, když se vzdáte jídla? Právě proto je tu speciální sirup zvaný neera. Neera Nakliceno.cz detox je speciální kúra, během které své tělo dokonale pročistíte a přitom nepřijdete o tolik potřebnou energii. Jde o skvěle uzpůsobený program, během této očisty se popíjí právě takzvaný neera sirup, který je svým složením naprosto unikátní. Vaše tělo se očistí od škodlivin, vy se budete cítit jako znovuzrození a přitom nepřijdete o potřebné živiny a látky, bez kterých by tělo jen těžko mohlo fungovat naplno.

A jak dlouho taková kúra vlastně trvá? Pokud do toho jdete poprvé, bude stačit, když najedete na třídenní kúru, v případě, že už s očistou zkušenosti máte, můžete vydržet déle, klidně týden nebo deset dní. Je to jen na vás.

Po skončení očisty z vás bude úplně nový člověk a vaše tělo vás opravdu bude vděčné.