Peníze pro vaše podnikání

Každý se v podnikání může zmýlit, každý se může dostat do finančních problémů, každý může mít dluhy či jiné závazky, ze kterých potřebuje pomoci. Od toho je zde možnost, že si peníze vypůjčíte a měsíčně je splácíte. K tomu samozřejmě náleží úroková sazba čili malé procento, které splácíte s měsíční splátkou. Měsíční splátku vám řekneme dopředu, abyste se ničeho nemuseli obávat.
Pokud zvolíte americkou nebankovní hypotéku bez doložení příjmů a bez registrů, určitě budete spokojení.

mince

Americká nebankovní hypotéka

  1. Tento finanční produkt je určen pro podnikatele, firmy nebo OSVČ. Mohou si jej sjednat jakékoliv firemní subjekty. Nemusíte mít ani čistý registr dlužníků. Pokud víte, že máte záznam, klidně nám to můžete sdělit dopředu, protože na to stejně přijdeme, avšak tímto tématem se dále nezabýváme. Pokud máte velké dluhy a finanční závazky a jste třeba i neplatiči čili máte záznamy v registru dlužníků nebo i exekuce, pak se to stále dá nějakým způsobem řešit. Obraťte se na naše finanční specialisty. Byla by pro vás vhodná úroková sazba od 6,9% p.a.
  2. Ovšem pro ty, kteří k nám zavítají poprvé a mají takzvaně čistý štít čili nemají žádné finanční problémy, nemají záznam v registru dlužníků nejsou zapsáni v žádném bankovním nebo nebankovním registru jako je SOLUS, BRKI nebo NRKI, a jen si chtějí formou hypotéky vypůjčit peníze, tak pro tyto klienty zde máme připravenou úrokovou sazbu již od 3% p.a.
  3. Ti, kteří mají záznam, jenom mohou závidět, ovšem je zde ještě jedna možnost, a to jiný způsob získání lepší úrokové sazby. Do své smlouvy totiž můžete přizvat ještě další osobu, která s vámi bude ve smlouvě, ale nebude mít záznam a díky tomu můžete získat lepší úrok https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/.

dohoda

Peníze získáte snadno a velice rychle. Již do 24 hodin od podpisu smlouvy. Získáte až 70% z odhadu nemovitosti a splácet můžete až dlouhých 30 let. Nízké měsíční splátky jsou velkou výhodou, protože se nedostanete do dluhových pastí. Využijte této příležitosti.

Posted in Www