Nechejte si vyrobit naprosto cokoliv s 3D tiskem na zakázku

Moderní doba si žádá moderní činy. Hledáte možnost výroby jedinečného výrobku, ale zatím netušíte, jak to provedete? Vlastníte firmu, kancelář, malou nebo velkou výrobu, provozovnu, prodáváte zboží nebo služby? Snad u každého odvětví můžeme říct, že by klidně využilo 3d tisk na zakázku. Víte proč? Protože tímto způsobem se dá vyrobit téměř cokoliv od maličkých součástek, až po jednotlivé díly, různé komponenty, ale třeba také originální a jedinečné dárkové předměty nebo propagační drobnosti. Stačí mít trochu fantazie.

Cena 3d tisku nemusí být závratná. Samozřejmě vždy záleží na projektu, výrobku jeho velikosti a složitosti a počtu vyrobených kusů. Na konečnou cenu jednotlivých výrobků má tedy vliv hned několik faktorů. Zejména spotřebovaný materiál a energie, započítává se cena práce. Následně se může vytvořit konečná suma. U každého zákazníka je to individuální. Částka se nedá stanovit předem. Dopředu se určí pouze podle propočtů. Výrobky na zakázku však žádný jiný stroj s takovou rychlostí a přesností zřejmě nemůže splnit.

3d tisk

Pokud se jednotlivé položky rozpočítají, jistě budete z celkové částky nadšení. Je jasné, že pokud chcete nechat vyrobit jeden kus, že jeho náklady budou hodně vysoké, ale pokud si tímto způsobem už necháte vyrobit deset kusů, budou rozhodně nižší a co teprve při sto kusech nebo tisících. Náklady se postupně zmenšují. Je to stejné jako u každé jiné „výroby“.

muž měří

Při výrobě se používají vysoce moderní a kvalitní technologie. Díky tomu jsme schopni pokrýt poptávku od různých potenciálních zákazníků. Používá se technologie tisku FFF. Tiskárny jsou dost velké, takže jsou schopny vyrobit věc až o velikosti 420x300x400 mm. Jiný typ má možnost tisknout až 4 materiály najednou. Je toho opravdu hodně, co si můžete nechat vyrobit. Samozřejmostí je vytvoření kompletního modelu případně podle potřeby upravit projekt od zákazníka.