Moderní menstruace

Menstruace je běžná součást života žen, a je také poměrně nákladná a neekologická. Žena za svůj život spotřebuje opravdu velké množství vložek a tamponů. Pokud si spočítáte, kolik jeden balíček sto http://www.zelpage.cz/stanice/vrutky-nakladna-stanica.html jí a vynásobíte to počtem spotřebovaných balení, nejspíš vám z výsledné částky půjde hlava kolem. Tuto částku můžete rapidně snížit, pokud budete používat moderní menstruační pomůcky. Jednou z variant je kalíšek, který ale některým ženám nevyhovuje. Další možností jsou menstruační kalhotky z nanovláken.

kalíšek a tampon

Jsou skvělé, protože

  • Vypadají dobře. Naše kalhotky nejsou jen nevzhledný a neforemný kus prádla. Máme moderní střihy a několik barev. Pro milovnice krajky máme dokonce kalhotky zdobené krajkou.
  • Cena je příjemná. Jeden kus koupíte za méně než 700 Kč, a navíc při nákupu dvou kusů máte slevu 20 %.
  • Jsou vyrobeny tak, aby pohltily všechnu tekutinu a dokonce i pach. Nemusíte se vůbec bát, že by někdo mol poznat, že je nosíte.
  • Jsou ekologické. Stačí je vyprat na šetrný program, a budou vám sloužit dlouhé roky.

Používání vložek a tamponů může být vaší minulostí. Po vyzkoušení kalhotek se k vložkám už pravděpodobně nevrátíte. Kalhotky vám dodají svobodu pohybu a přesto vás ochrání před protečením.

vložka a tampony

Jak vybrat vhodnou velikost a kolik kusů mít doma?
Záleží na tom, jak silnou menstruaci máte. Máme kalhotky vyrobené pro slabou, normální a silnou menstruaci, a podle toho si můžete vybrat, kolik jich budete asi potřebovat. Pokud nebudete vědět, můžete využít pomoc s nákupem – rádi vám pomůžeme.
Na našem webu najdete i časté otázky a odpovědi, kde najdete všechny informace ohledně našich kalhotek.
Vyzkoušejte je, a nenechte se omezovat výměnou pomůcek. Kalhotky jsou velmi savé, a zvládnou pojmout to, co několik vložek nebo tamponů. Na našem webu najdete i online pomůcku pro výpočet potřebného počtu kusů.