Království v obýváku?

Proč ne, ovšem za podmínek přijatelných pro všechny členy rodiny. Ti z vás, kteří jste měli to štěstí a jste rodiče jedné, či více dcer, jistě zažíváte dny, kdy se vám pod nohama neustále motají vílí, nebo princeznovské šaty a další doplňky královské garderoby. Mnohdy je takřka nemožné udržet děti se všemi jejich proprietami a hračkami v jejich pokojích. Je to zcela logické, protože děti zcela automaticky vyhledávají blízkost rodičů, aniž si to často uvědomují. Dejme jim tedy možnost být s mámou i tátou kdekoliv v bytě, či na zahradě, a přitom mít svůj kousek soukromí, který dokonale poskytuje dětský stan pro holčičky ale také jejich hračky. Princezna hledící z okna věže
Právě v tomto růžovém zámku se špičatou věžičkou a s praporkem, se každá dívenka může zabydlet jako skutečná princezna i se svými oblíbenými hračkami. Nic ji zde, v úkrytu za stahovacími dvířky nemůže vyrušit ve snění o krásném princi, který ji přijede vysvobodit ze zakletí, popřípadě požádat o ruku. Tento růžový zámek se srdíčky a hvězdami na stěnách samozřejmě uvítá i jiné obyvatele, jako například víly, čarodějky a další postavy, do kterých se holčičky tak rády převtělují.
Náš stan disponuje velmi lehkou konstrukcí, takže umožňuje jednoduchou manipulaci po bytě, či na zahradě. Tak budete mít o vaší ratolesti vždy dokonalý přehled. Ilustrace-panenka-víla držící v ruce kouzelnou hůlkuÚdržba stanu je velmi jednoduchá. Případné znečištění odstraníte navlhčeným hadříkem a necháte oschnout. Stan má pevné dno, http://www.mestovizovice.cz/volny-cas/ochotnicke-divadlo/dno/ které snese i nápor dětského zápalu hry. Pokud se vaší princezně bude zdát málo honosný, může ho sama dozdobit vlastnoručně vyrobenými ozdobami, aby byl dostatečně reprezentativní, jak se na královské obydlí sluší. Pak už nic nebrání tomu, aby do svého království pozvala třeba své kamarádky při příležitosti narozeninové, nebo odpolední párty.
Využijte příležitosti a objednejte i další zajímavé hračky z našeho obchodu, které podpoří všestranný vývoj vašich dětí.

3/5 - (1 vote)