Hypotéka bez příjmu

Možná se nacházíte v situaci, kdy si potřebujete vzít hypotéku, která vám pomůže s vašim podnikáním, ale nechcete nebo nemůžete dokládat vaše příjmy, tedy vaši ziskovost v daňovém přiznání. Možná je to z důvodu, že jste skončili v práci jako zaměstnanec a jednoduše tak nemůžete doložit oficiální příjem pro banku. Nebo k tomu možná máte jiné osobní důvody. Na tom nezáleží. Po důvodech se nikdo pídit nebude. Pokud jste podnikatel, firma nebo OSVČ, pak to není žádný problém. V případě, že budete chtít bankovní půjčku, vždy po vás budou chtít dodat vaše příjmy. Existují však také hypotéky nebankovní, které vám umožní vzít si hypotéku bez dokládání příjmu, jinak také nazvanou nebankovní Americká hypotéka. Taková hypotéka bez příjmu je poskytovaná až na 30 let, takže máte možnost nízkých splátek a také předčasného splacení úvěru.

Zlaté prase

Co k tomu budete potřebovat?

O hypotéku můžete požádat pomocí formuláře nebo přes telefonní kontakt firmy. Abyste si mohli takovou hypotéku vzít, je třeba dodat zajištění nemovitosti. Dále je třeba doložit (například čestným slovem), že celá hypotéka bude sloužit pro podnikatelské či firemní účely. Reálný důvod, k čemu potřebujete hypotéku a tedy finanční prostředky, nikdo zjišťovat nebude. Jakmile všechny potřebné informace dodáte, bude vám zaslána nabídka, se kterou můžete, ale nemusíte souhlasit. V případě, že se rozhodnete na takovouto nabídku kývnout, bude vám vystavena smlouva a s firmou zprostředkující hypotéku se domluvíte na datu, kdy smlouvu podepíšete. Není to vůbec složité, že?

Finance

Za jak dlouho mohu peníze mít?

Bojíte se složitého vyřizování a dlouhého čekání na peníze, které potřebujete co nejdříve? Na peníze nemusíte čekat týdny, měsíce ani roky. V nouzových případech můžete mít peníze na účtu již do 24 hodin. A pokud na peníze tolik nespěcháte, bude celé vyřizování trvat pár dnů.