Erotické masáže jsou synonymem pro něhu a rozkoš

Erotické masáže by se měly nazývat spíše něžnosti, pohlazení a rozkoš. Výraz „masáž“ totiž plně nevystihuje onu podstatu dění, která se v uzavřeném prostoru pro samotné aktéry odehrává. Jisté je, že cílem těchto technik je prožitek orgasmického vrcholu, a může jich být i několik, ovšem podstatné jsou samotné doteky ze strany masérky různými částmi jejího těla.

Každá lidská bytost je obdařena vnitřním energetickým zdrojem, který různí mystici nazývají duší, duchem atp. Samotná podstata lidské bytosti vyzařuje zevnitř směrem ven souhrn pocitů, vjemů, myšlenek a tužeb a právě dotýkání se navzájem umožňuje tyto projevy ještě více umocnit.

smyslné rty

Řada lidí se domnívá, že erotické masáže jsou jen jakýmsi předstupněm sexuálního aktu, a že se klasické souloži nic nemůže vyrovnat, ale ve skutečnosti to mnohdy může být i naopak. Velmi ovšem záleží na tom, aby masérka i její klient byli v psychické pohodě, dobře naladěni a otevřeni co nejvíce prožitkům, které budou následovat.

hezká dívka

Výhodou je, že mnoho dívek vykonává tuto v uvozovkách práci se zalíbením a zájmem uspokojit někoho druhého, dopřát mu radost a potěšení, a to se projevuje hlavně u technik, které považují za své oblíbené. Využijte těchto poznatků, kdy dívky o sobě rády napoví, co mají rády a co jim osobně přináší největší požitky, a volte způsob samotného aktu i podle tohoto kritéria. Může se pak stát, že mezi vámi dokonce přeskočí jiskra, přece jen jde o velmi intimní záležitost niterné tělesné blízkosti dvou jedinců, která pak může vyústit i v hlubší duševní (duchovní) prožitek.

A které procedury na vás čekají, co mívají masérky nejraději? Patří sem tanec na klíně (lap dance), velmi vzrušující a smyslný vzhledem k těsné blízkosti obou partnerů. Podobné pocity extáze lze navodit u celotělových masáží (body-to-body). Neměli bychom ani vynechat footjob, jehož podmanivé kouzlo je hlubší, než si vůbec dovedete představit. K vrcholnému prožitku se můžete dopracovat i masáží prostaty a podpůrnou technikou přikládání lávových kamenů.