Energie a vitalita z peruánských hor

Pokud se v tomto období cítíte poněkud unavení a bez energie, možná je na vině pokles hormonů a tento problém se netýká pouze žen. I mužů jejich hladina s přibývajícím věkem klesá. Pak se můžete setkat s podrážděností, úbytkem sexuálního apetitu, ale i s ochablostí svalů. Ženy často trápí návaly horka a rovněž menší zájem o sex. Tyto potíže vám pomůže zvládnout dvě superpotraviny, kterými jsou kotvičník a maca mající pozitivní vliv na hormonální aktivitu a potažmo pohlavní orgány.
Průhledné gelové kapsle na hromádce
Kotvičník
je doporučován také kvůli svým příznivým účinkům na kardiovaskulární systém a podpoře imunity, díky obsahu vitamínu C a mnoha dalším cenným látkám, jako je například sacharid, saponin, nebo flavonoidy. Maca peruánská skutečně pochází z horských svahů této země, jejíž lid tuto bylinu od nepaměti zahrnoval do svého každodenního jídelníčku. Rostlina jim přinášela energii a obranyschopnost organismu, což bylo přínosné pro život v těchto nehostinných podmínkách. Maca je i pro současné Peruánce symbolem a cestou k plodnosti, sexuálnímu, duševnímu i fyzickému zdraví, jak pro ženy, tak i pro muže. Právě ženy tyto přípravky ocení ve složitém období menopauzy.
Pohoří v Peru
Nenechte se omezovat žádnými změnami, které přicházejí s postupem věku a žijte tak, abyste se cítili plní energie a měli zachovaný sexuální apetit. Vyzkoušejte naše balení o obsahu sto kusů vegetariánských kapslí, s dávkováním dvě kapsle denně. Navštivte naše stránky pro podrobnější informace o těchto, ale i mnoha dalších zajímavých produktech, které naleznete v naší široké nabídce. Objednávky na tisíc korun odměníme doručením zdarma a k vybraným druhům zboží přikládáme jako poděkování za váš nákup malý dárek. V případě potřeby konzultace se na nás obraťte prostřednictvím mailu, či telefonu.
Objednejte si některý z těchto jedinečných přípravků, jejichž blahodárné účinky jsou ověřeny již předky dávných kultur.

5/5 - (1 vote)
Posted in Nezařazené