Co dělat pro své tělo?

Lidé mívají mnoho nemocí. Některé nemoci jsou dědičné, není možné jim tedy nějak předejít, protože už je předem dáno, že budeme nemocní, tedy většinou je to v nějaké pravděpodobnosti, pokud to má jeden z rodičů, není to tedy nikdy 100% šance, ale pokud to jeden z rodičů má, je tam velká šance, že to dostane i potomek. Každá nemoc má jinou pravděpodobnost, záleží na typu genů a na tom, jaká je šance, že se právě tento gen zdědí. Dědičnost nemůžeme ničím ovlivnit, a proto jsme každý úplně originál, i mezi sourozenci, dokonce i dvojčata nejsou stejná a mají nějaké rozdíly, protože ani není možné, abychom byli všichni stejní, protože každý má jinou kombinaci genů, navíc ta sada se může velmi lišit, protože máme sadu od matky a otce, navíc každý si z té sady vezme jen něco, proto nejsme se svými sourozenci ani zdaleka stejní. Někteří ano, ale to jsou jen výjimky.

zdraví

Naše tělo má i nemoci, které může dostat během života a nemusí se s nimi narodit. Jsou to infekční nemoci, které od někoho dostaneme a můžeme se z nich většinou vyléčit. I tak jsou pro nás a pro naše žití velmi nepříjemné, protože nás odstrkují od normálního fungování, které potřebujeme k tomu, abychom mohli do práce a mohli si tak vydělat nějaké ty peníze, bez kterých toho moc neuděláme. Vlastně bez peněz není ani zdraví, takže právě proto je potřebujeme.

sport

Pro to, abychom ale nebyli nemocní můžeme hodně udělat, nemusíme se jen vyhýbat nemocným lidem. Je i možnost, že nebudeme nemocní, i když budeme s nakaženým v kontaktu. Říká se tomu imunita, nebo konkrétně dobrá imunita, která nás chrání před nemocemi. Tato imunita se dá posilovat různými vitamíny, které požíváme pomocí ovoce a zeleniny nebo jako tabletky, ale také se dá posílit sportem, celkově pohybem. Obdélníkové bazény Bazenygluc jsou tím pravým pro vaše zdraví, protože plavání je velmi příjemný sport, který nezatěžuje kosti a klouby, třeba jako běh. Ale rozhodně je lepší cokoliv než se jen válet doma na gauči.